Po - Pá 7:00 - 15:30
+420 387 423 027
Sběrné místo odpadů a sutí
Hůry 149, Rudolfov, České Budějovice

Firemní vývoj a výzkum

Firemní výzkum a vývoj má mnoho úskalí, která mohou být překonávána spoluprací firem s akademickou sférou.
Setkání vedoucích představitelů výzkumu a vývoje společnosti ENVISAN-GEM, a.s. a Vysoké školy technické a ekonomické v Českých Budějovicích. 
Společnost ENVISAN-GEM, a.s. si od spolupráce slibuje např. užší zapojení laboratoří školy do materiálového testování recyklovaných výrobků pro stavebnictví, technologickou spolupráci na vývoji dílčích komponent pro konstrukci elektrolyzérů a vodíkových článků, nebo specializované technologie pro úpravu odpadů.
Setkání organizovala Jihočeská agentura pro podporu inovací o.p.s.

Zleva:   doc. Ing. Vojtěch Stehel, MBA, PhD. – rektor,     prof. Ing. Filip Bureš, Ph.D., profesor Environmentální výzkumné pracoviště VŠTE,  doc. Ing. Ladislav Socha, MBA, Ph.D, Vedoucí Enviromentálního a výzkumného pracoviště,  ing Radek Kotouček, laboratoř elektrochemie ENVISAN-GEM, a.s.. ing. Václav Filištein ml. vedoucí rozvoje ENVISAN-GEM, a.s., Ing. Michaela Novotná, Ředitelka Jihočeské agentury pro podporu inovací o.p.s.. (mimo záběr:   doc. Ing. Josef Maroušek, Ph.D. Environmentální výzkumné pracoviště VŠTE, ing. Václav Filištein st. – předseda představenstva ENVISAN-GEM, a.s.. Vaše zkušenosti s ENVISAN-GEM a.s.

I tyto firmy nám důvěřují
Firemní vývoj a výzkum Firemní vývoj a výzkum Firemní vývoj a výzkum Firemní vývoj a výzkum Firemní vývoj a výzkum Firemní vývoj a výzkum
Sběrné místo odpadů a sutí

Sběrné místo odpadů a sutí
Hůry 149, Rudolfov, České Budějovice
Poptat kontejner