Po - Pá 7:00 - 15:30
+420 387 423 027
Sběrné místo odpadů a sutí
Hůry 149, Rudolfov, České Budějovice

Nový patent v portfoliu společnosti ENVISAN-GEM, a.s.

Naše společnost se od r. 2016 podílí na výzkumu a vývoji aplikací využívajících vodík jako prostředek pro ukládání energie. Pro výrobu vodíku (např. ze solární energie) společnost vyvíjí alkalický elektrolyzér, pro opětovnou výrobu elektrické energie z uloženého  pak vyvíjí společnost palivové články.

Nedílnou a klíčovou součástí těchto zařízení jsou tzv. iontovýměnné membrány. Společnost ENVISAN-GEM, a.s. se udělením patentu stala spolumajitem práv k využití vynálezu unikátní přípravy iontově výměnné membrány - "Anion-výměnného materiálu na bázi blokového polymeru styrenu a olefinů". Patent byl udělen Ústavu makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i.,  Vysoká škola chemicko-technologické, ÚJV Řež, a.s. a naší společnosti ENVISAN-GEM, a.s..Vaše zkušenosti s ENVISAN-GEM a.s.

I tyto firmy nám důvěřují
Nový patent v portfoliu společnosti ENVISAN-GEM, a.s. Nový patent v portfoliu společnosti ENVISAN-GEM, a.s. Nový patent v portfoliu společnosti ENVISAN-GEM, a.s. Nový patent v portfoliu společnosti ENVISAN-GEM, a.s. Nový patent v portfoliu společnosti ENVISAN-GEM, a.s. Nový patent v portfoliu společnosti ENVISAN-GEM, a.s.
Sběrné místo odpadů a sutí

Sběrné místo odpadů a sutí
Hůry 149, Rudolfov, České Budějovice
Poptat kontejner