Po - Pá 7:00 - 15:30
+420 387 423 027
Sběrné místo odpadů a sutí
Hůry 149, Rudolfov, České Budějovice

Zahajujeme sérii minivzdělávacích témat

Chcete se zbavit radioaktivního odpadu? Chcete ho recyklovat? Tak to jděte jinam.
To jediné z odpadů neumíme. Jinak všechno ostatní můžete odevzdat v našem centru v Hůrách u Českých Budějovic.

 U nás na jihu Čech jsme se rozhodli, že vám ukážeme, že recyklace má smysl. Ne proto, že si to přejí úředníci z Bruselu, ale možná proto, že to šetří přírodu.
Ne proto, že platí desítky represivních zákonů a vyhlášek, které nás straší, co se stane, když něco neuděláme a nesplníme, ale možná pro to, že to chceme my, a že nám i vám to dává smysl. Ale především jsme se rozhodli, že vám ukážeme, že recyklace (to znamená využití našich odpadů v náš prospěch) se vyplatí pro naše peněženky.
Není to nic nového, věděli to už naši předkové, že každý sedlák má donést svoje ho*no na své pole. 

Odpady vás stojí peníze. Sledujte naše sociální sítě a náš web a my vám ukážeme, jak produkovat, recyklovat a využívat odpady co nejefektivněji. Jako bonus se vás ve zjednodušené a srozumitelné formě budeme snažit provést džunglí zákonů a nařízení, které se této problematiky dotýkají. Řídíme se heslem, že nejlepším ochráncem životního prostředí vlastní zahrádky je její vlastník a nikoliv úředník ministerstva. Buďte s námi, protože my jsme s vámi.

Zahajujeme sérii minivzdělávacích témat. Budeme se snažit, aby to bylo pro vás přínosné, srozumitelné a v neposlední řadě abyste v tom nalezli ekonomicky výhodné řešení vašeho odpadového problému. 

Téma první bude vybouraný BETON, dáme vám vědět. Vaše zkušenosti s ENVISAN-GEM a.s.

I tyto firmy nám důvěřují
Zahajujeme sérii minivzdělávacích témat Zahajujeme sérii minivzdělávacích témat Zahajujeme sérii minivzdělávacích témat Zahajujeme sérii minivzdělávacích témat Zahajujeme sérii minivzdělávacích témat Zahajujeme sérii minivzdělávacích témat
Sběrné místo odpadů a sutí

Sběrné místo odpadů a sutí
Hůry 149, Rudolfov, České Budějovice
Poptat kontejner